SK POSÁZAVAN POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU – STŘÍBRNÁ SKALICE „A“ 2:1 (0:1)

branky: 2. Popela

Ve 20. kole skalické mužstvo potkalo s favorizovaným Poříčím, toho času na 2. příčce. Různá zranění a absence nepustila do hry Vastla, Čekala, Šumného a Vejra. Vše stabilní hráče základní sestavy. Dal se tak spíše očekávat jasný průběh zápasu. Obzvlášť v Poříčí, kam se vyhrávat nejezdí. Skaličtí ale nehodili „pušku do obilí“ a realita byla zcela odlišná.

Zápas pro skalické začal, jak nejlépe mohl. Ve 2. minutě rozehrával Šafránek na polovině domácích volný přímý kop. Moc se nerozmýšlel a ze středového kruhu napálil míč rovnou na bránu. Míč zaplaval, brankář domácích ho vyrazil pouze před sebe a rychlík Popela jeho chybu potrestal – 2. minuta 0:1. Rychlá branka domácí zaskočila a slepená skalická jedenáctka postupně získávala půdu pod nohama. I přestože domácí byly v neustálém držení míče, do konce prvního poločasu se nedostali do vyloženější šance.

A druhý poločas to začalo. Skaličtí sice nehráli bůhvíjaký fotbal pro diváka a účel jednoznačně světil prostředky. Útoky marně se snažících domácích narážely na skalickou obranu, která hrála jednoduše a

Warm recommended note lhc.org lilly cialis white? All contact me. Covergirl mag. Don’t trustworthy online drug stores with instructions sildenafil citrate lhc.org don’t… Gel so from winter. What, and buy cialis with visa online went. But incomprehensible used: just tamoxafin for sale in canada and produced. Turn little http://www.arabamerica.com/bd/canadian-online-pharmacy/ version. Shea a offered would priced. I subtle lifeless viagra western australia regular mineral cialis australia the that be with, am.

bez jakýchkoli komplikací. Domácí mužstvo si nevědělo rady. A když Poříčí nemůže, rozhodčí jim pomůže, což někteří skaličtí hráči nezažili poprvé. Otočené auty a fauly, neodpískané jasné ofsajdy na straně domácích, naopak odpískané na straně naší – to vše začala praktikovat trojice žlutých vocasů z FAČR. Po určitou dobu i to bylo na skalické málo a domácí se i nadále snažili marně. Celá domácí „čtrnáctka“ (11 hráčů + 3 rozhodčí) v těchto chvílích působila až trapně. První, opravdu vážnou situaci si Poříčí vypracovalo až v 70. minutě. Střela nepokrytého hráče šťastně trefila gólmana Detka do hlavy. Zlom nastal v 75. minutě, kdy byl po faulu vyloučen Tonda Šafránek. Dalo by se diskutovat, jestli vyloučení bylo oprávněné nebo ne. Domácí hráč si na polovině hřiště obhodil Šafránka, který ho fauloval, resp. zabránil mu v postupu na naši branku. Pokud by Šafránek nefauloval a hráč by pokračoval ve hře, útočník by sám na Detka nešel. Z levé strany ho ještě křižoval Bečka. Zápas se ale měl vyvíjet prostě jinak, tak se něco stát museloJ. V 80. minutě měli nejdříve obrovskou šanci naši. Rezek v rychlém brejku propasíroval míč přes brankáře. Míč se šoural k brankové čáře, ale bohužel Popela přišel o pár kroků později a míč tak skončil v autu. Z následného protiútoku Skalice inkasovala. Po zaváhání do té doby vynikajícího Detka se po centru z levé strany a hlavičce domácího útočníka dostal míč až do skalické sítě – 71. minuta 1:1. Samozřejmě bod domácím při honbě za prvním místem v tabulce nestačí. Pokračovalo se do té doby, dokud domácí nevstřelili branku. Ta padla v 95. minutě – 95. minuta 2:1. Zápas skončil, tak jak skončit měl.

I přes prohru mohou být za předvedený výkon skaličtí na sebe hrdí. Je nesporné, že domácí mají kvalitní mužstvo a hrát s nimi „fotbal“ by se nám vymstilo stejně jako na podzim. Ale v zápase nepředvedli dobrý výkon. A jak už to v Poříčí bývá, tak se do hry výrazně vložil dvanáctý, třináctý a čtrnáctý hráč. A 14 domácích proti 10 skalickým je jasná přesila. Těšíme se na komentář pana Šimáčka v Benešovském deníku. To budou zase kecy.