ÁČKO
——————–
V přípravných utkáních se Áčku bodově moc nedařilo, ikdyž herní projev nebyl úplně špatný. Naopak v prvním mistráku, proti Michovickému béčku, se na to „nedalo koukat“ a přesto jsme uhráli 3 body.

Po strašlivém prvním poločasu jsme prohrávali 1:2. Z penalty se prosadil, kdo jiný než Kuba Bubeník. Ani druhý poločas se herně nedařilo, ale kluci alespoň přidali na bojovnosti a díky dvěma slepeným gólům Forka a Roba otočili na konečných 3:2. Po 2. žluté kartě byl v 67. minutě vyloučen Petr Čekal. Zároveň si při neopatrném zákroku vykloubil zápěstí a bude tak v příštím utkání proti Březí chybět. Podle slov Petra by už za 14 dní měl být připraven:

„Mám natažený šlachy v zápěstí. Není to tak vážné, jen to nesmím zatěžovat. Za 14 dní budu OK!“

DOROST
——————–
V neděli dopoledne měl dorost odjet k prvnímu mistráku do Louňovic. Bohužel se vinou omluvenek/neomluvenek/zranění sešlo kluků málo a k utkání neodjeli.

Stávající situace je kritická. Kluků je málo. Na soupisce dorostu máme 12 hráčů. Na tréninky však chodí pravidelně jen kolem 7.