TEPLÝŠOVICE –  ZDISLAVICE        1:1

Do okresního derby vlétli domácí jako uragán a ve 2. minutě se ujali vedení Drahotou po přihrávce Podhorského. Následně Petr Chomát po centru Veselého pálil nad, stejně dopadlo sólo Podhorského po přihrávce Kukače a ránu Podhorský z 12 metrů Klenot vykopl nohou. Hosté zahrozili  nebezpečnou střelou, která trefila zdislavického hráče  clonícího v teplýšovické brance.
Po přestávce se již domácí do koncovky moc nedostávali. Naopak hosté hrozili ze standardních situací. Nejprve Filipův trestný kop tečovala zeď těsně vedle, aby po dalším přímém kopu vyrovnal hlavou Vobecký. Následně Filip z hranice šestnáctky prověřil Babku. Jenže poté byl hostům vyloučen Müller, přesto mohli v závěru vyhrát, ale Kubálek hlavičkoval po centru Filipa vedle.

Hrající trenér Teplýšovic Milan Ottl byl po zápase rozladěný. „Neproměníme šance a proto zápas zbytečně zremizujeme. Soupeř si za celý zápas skoro nic nevypracoval, maximálně ze standardek a z jedné vyrovnal. Hosty jsme  celý zápas převyšovali, ale pokud neproměníme šance, nemůžeme vyhrávat. Remíza je pro mě zklamáním.“
„Bod je pro nás dobrý. V sedmé minutě jsme mohli prohrávat 3:0 a nemohli bychom se divit. Naštěstí jsme dostali jen jeden gól. Pak jsme byli lepší, aktivnější. Ve druhé půli jsme domácí přehrávali a po zásluze vyrovnali. Po vyloučení Müllera se hra vyrovnala, přesto jsme mohli vyhrát, když měl v poslední minutě gól na hlavě Kubálek,“ řekl po derby trenér Zdislavic František Heřmánek.

Zdislavice: Klenot – Gregor, Bouček, Lapáček, D. Jankovský – Vobecký, Kubálek, Müller, Pecháček – Žák, Filip. Střídal: Páv.