Naši chlapci o tomto víkendu uzavřeli hrubou část přípravy, kdy trénovali pátek-večer, sobota-dopoledne,odpoledne, neděle-dopoledne. Tréninkové jednotky vedl Tomáš Bečka pod dohledem našeho trenéra Petra Říhy, který je momentálně ve stavu zraněných.

Tréninky byly vydatné a jsme si jisti, že si každý hráč sáhl na dno svých sil, aby měla jarní sezóna pořádný drive. Účast na trénincích nebyla vůbec špatná, ale mohlo by to být ještě lepší. Náročnějšího víkendu se zúčastnili v docházce skoro 100% jména Bečka Tomáš, Novák Lukáš, Polák Aleš, překvapení zimní přípravy Bubeník Jakub, Vastl Martin, Smolík Jakub a další. Pozitivem vnímáme, že se z práce „urval“ borec s 250 hod. přesčasů Honza Říha. Účast na trénincích i přístup jednotlivých hráčů vnímáme velmi pozitivně a věříme, že se budou přidávat ostatní hráči.

Velkou novinkou z kabiny považujeme návrat zkušeného a mnoha těžkými zápasy „opráskáného“ Petra „Kaštyho“ Smolíka. Hráč tohoto typu naší kabině chybí již několik sezon a vnímáme v něm velkou oporu při jarních bojích. Tímto by jsme u nás chtěli Petra přivítat a popřát mu sezony bez zranění a mnoho odehraných zápasů za naše A-mužstvo, které ho potřebuje jako sůl. V očekávání vedení i mužstva je příchod dalšího velezkušeného borce Jirky Boušky, který nám přislíbil stejně jako Kašty, pomoc s jarními záchranářskými zápasy. Jirku očekáváme v kabině někdy v průběhu příštího týdne. Momentálně má individuální plán přípravy připravený od trenéra Petra Říhy. V průběhu víkendu se vedení klubu dohodlo, že by se mohl uskutečnit ještě jeden příchod zkušeného playera, ale to si zatím necháme jako možné překvapení jarních bojů.

Program našeho A – mužstva pokračuje následovně:
25.02.  18:15 středa – trénink(hřiště)
27.02.  18:15 pátek – trénink(hřiště)
01.03.  13:00 neděle – PU: Kostelec nad č.lesy(UMT Kostelec)