Rozhovor s Tomášem Krčmářem

 

Miky, tvůj návrat už je dotaženej. Jak se těšíš na víkend? Áčko i béčko hrajou doma, tak by ses mohl ukázat.

Rozhodně se těším. Jsem rád, že si po dlouhé době zahraju s kamarády a že hrajeme doma, to už je jen další důvod, proč se víc snažit.
Byl jsem natěšený už na minulý víkend, ale neměl jsem ještě registraci. Budu se snažit o to, abych pomohl co nejvíce týmu. Jak áčku, tak i béčku!

Ve Skalici je nedostatek útočníků, takže tvůj návrat bude velkým přínosem. V sobotu nejspíš bude chybět zraněný Popela, takže je velká pravděpodobnost, že nastoupíš od začátku. To je slušná výzva, ne?

O nedostatku útočníků vím. Beru to jako příležitost, ale raději bych nastoupil po boku Tomáše. Samozřejmě si nemůžu být jistý tím, že nastoupím.

Ale určitě si na to věříš, což je dobře. Co od tebe můžeme čekat? Bude to výkon stylu – kopněte to dopředu a běžte se radovat? :-)

Odemne očekávat? :-) No to nevím, jestli to bude ve stylu místního Falcaa, ale budu se snažit, abych odvedl co nejlepší výkon.

V Berouně jsi hrál ligu, ale pořád to byl jen dorost. Bude tohle tvůj první mistrák za chlapy?

Sice dorost, ale tam už je to o rychlosti, přesnosti a silově je to občas mnohem těžší než za chlapy. Ano v této sezóně to bude poprvé.

Vzpomínám si na tvoje první vystoupení za chlapy. Nastoupil jsi tenkrát ve IV.třídě za béčko. Bylo ti 14 a měřil jsi asi 120 cm :-) Lítal jsi tam jak hadr na koštěti. To asi bylo přehnaný, co? Pamatuješ si na ten zápas?

:-) Jo to si vzpomínám. Bylo to v Kamenici a šel jsem do útoku. Snažil jsem se co to šlo, ale soupeř měl kila navíc :-) Připadal jsem si jak nafukovací balón. Pak byla hned Světice, kde jsme prohráli asi 6:5. Hrál jsem obránce a bohužel jsem udělal penaltu.

Holt se stává :-)

Tak doufejme, že tentokrát to bude lepší. Ještě bych se vrátil k Berounu. Dalo ti něco tohle měsíční hostování? Kde jsi vlastně kopal minulou sezónu?

Tréninky tam jsou dost obtížný, ale zvládal jsem to. Měsíc hostování mi dalo jen málo. Musel jsem odejít kvůli pár důvodům. Minulou sezónu jsem hrál za Zbraslav.

A teď trochu na tělo :-) Chystáš se na jaře někam odejít, nebo by jsi chtěl ve Skalici zůstat?

To nevím, uvidím jak to bude po podzimu… :-)

Miky, děkuju za tvůj čas a přeju ti, abys v sobotu nastoupil a Jesenici tam zasunul nějakej ten banán :-)

Já děkuju! Snad nastoupím a vyhrajeme :-)