Po podzimní části je chvost tabulky velice vyrovnaný. Rozdíl mezi 6. a předposledním místem je pouhých 5 bodů.
Právě na předposledním místě jsou se 13 body Mnichovice. Naše áčko na podzim uhrálo pouhých 14 bodů, za 4 výhry, 2 remízy a 7 proher.
A proto se v zápase s Mnichovickým béčkem hrálo, jak se říká, o 6 bodů.
Díky nepříznivému počasí se zápas odehrál na umělé trávě v areálu Mikulovka, Opatov.

Jakub Bubeník - střelec 2. gólu

Jakub Bubeník – střelec 2. gólu

V prvním utkání podzimní části, jsme doma jednoznačně vyhráli 4:0. O 2 góly se tenkrát postarala bratrská dvojice Tomáš a Lukáš Robovi.
A tak nebylo překvapením, že i tentokrát byla na hrotu dvojice Rob – Rob (Kanec – Sele). A vyplatilo se! Po čtvrt hodině hry se hlavou prosadil starší z bratrů Kanec.
V úvodu druhého poločasu se z trestňáku trefil stoper Bubeník. A do konce utkání přidal Kanec ještě další 3 góly.
Výhra 5:0 je skvělý vstup do jarní části.

Jak viděl utkání Tomáš Bečka?

Před utkáním jsme věděli, že budeme hrát s jedním z nejhorších týmů naší soutěže a tak jsme se hned od začátku vrhli do útoku. Po několika slibných šancích jsme konečně udeřili zásluhou Kance, který po krásném centru od Foryho předskočil golmana a hlavou míč uklidil do sítě.

Soupeř hrozil pouze z rychlých breaků, díky velmi nebezpečné dvojici velmi šikovných kluků, kteří nestihli utkání svého áčka a tak posílili bé mužstvo. Z těchto možností vytěžili dvě střely. Jednu lapil Deko a druhá zpoza vápna orazítkovala břevno. A když Fory neproměnil svou šanci do prázdné brány, šlo se do kabin s mírným náskokem.

Do druhého poločasu jsme nastoupili stejně. A hned po pár minutách jsme díky trestňáku Kuby přidali druhý uklidňující gól a soupeř přestal hrát. A toho dokonale využil Kanec, který vstřelil další tři fíky a bylo po zápase. Do utkání se tak dostali všichni mlaďáskové a mohli si užít pohodový konec utkání.

Velmi dobrý vstup do jarní části nás doufám psychicky zvedne a další utkání zvládneme se stejným zápalem.