V pátek 28.6.2019 měla přípravka poslední trénink jarní části. Rozhodli jsme se jim ho trochu zpestřit a pozvali jsme na hřiště i rodiče.

I díky krásnému počasí byla účast hojná. Sešlo se nás více než 40.

Trénink začal klasickou rozcvičkou, kdy děti dohlíželi na rodiče, zda vše dělají tak jak mají.
Potom jsme se přesunuli k “opičí dráze”, kde již začalo opravdové soutěžení RODiČE vs. DĚTI. Skaličátka mají opičí dráhu perfektně natrénovanou, takže s přehledem vyhráli. Ale výkon rodičů byl dechberoucí. A to doslova :-) Nikdo nic nevypustil, každý běžel na 100% a tak jsme po dvou kolech dali přestávku na občerstvení.

Po přestávce jsme Skaličátka rozdělili na dvě skupiny (podle věku). Jako soupeře jsme udělali 2 týmy z rodičů a šlo se na zápasy. Oba zápasy se hráli současně. Já jsem hrál proti mladším, takže nevím jak přesně to probíhalo u starších. Ale v našem zápase rozhodně nešlo o žádný přátelák. Rodiče brzy vedli 1:0 a byla znát věková převaha :-) Proto jsem v průběhu zápasu “převlékl dres” a šel jsem pomoct dětem. S vypjetím všech sil jsme uhráli remízu 2:2. Po remíze musí následovat penalty. Penalty s dětma trénujeme každý trénink a proto jsme věděl, že je výhra naše. Kluci nezklamali a vyhráli jsme 7:4.

Po zápase všechny Skaličátka dostali medaile. Vystřelili jsme rychlé špunty a šlo se grilovat.

Za příjemné odpoledne, při kterém jsme se všichni bavili, Vám děkují trenéři!

Filip & Mirek & Aleš

 

 

Leave a Reply