ZDISLAVICE – STŘÍBRNÁ SKALICE 5:1

Zdislavice poslední celek jasně přehrály. Do vedení šly ve 2. minutě, když si střílený centr srazil nešťastně do vlastní branky hostující Rezek. Do přestávky ještě domácí dvakrát pokořili skalického brankáře a tím rozhodli o osudu zápasu. Nejdříve se po hezké individuální akci trefil do šibenice Detkovy branky Kubálek a ke konci poločasu prostřelil Detka po zemi Pecháček.
Na začátku druhého poločasu se podařilo Skalici snížit Rezkem. Naděje hostů na dobrý výsledek trvala chvilku než hlavičkoval přesně domácí Vobecký. Na konečných 5:1 upravil Kupsa, když chytře obstřelil vybíhajícího Detka.
„Nepředvedli žádný extra výkon, ale kvalita soupeře a konečně trochu zlepšená koncovka, znamenaly naše jednoznačné vítězství. Bodů máme ale pořád málo a musíme se pokusit přivést i něco ze hřišť soupeřů,” nepřeceňoval vysokou výhru trenér Zdislavic František Heřmánek.

Branky: 2. vlastní Rezek, 19. Kubálek, 38. Pecháček, 61. Vobecký, 83. Kupsa – 50. Rezek.

Rozhodčí: Zdeněk. Diváci: 60. Poločas: 3:0.

Zdislavice: Klenot – Gregor, Lapáček, T. Bouček, Hejný – P. Bouček (46. Jankovský), Vobecký, Kubálek, Pecháček – Filip (88. Hrazdíra), Beránek (27. Kupsa).