Co o našem zápase píší v benešovském deníku…

Struhařovští ochutnali, tentokrát v domácím prostředí, další hořké sousto z „bétřídového jídelníčku”. Hosté v úvodu dokonale využili laxního přístupu domácích a potrestali dvě chyby na levé straně, nejprve se trefil nenápadnou přízemní střelou k tyči Šafránek a následně se pěkně trefil Sadloň. Domácí byli dokonale zaskočeni, jejich hra byla neškodná, pomalá, bez pohybu, důrazu i myšlenky, za celý první poločas vystřelili jedinkrát nebezpečněji na branku hostí, kteří byli ve všech herních činnostech lepší.

Do hry dostal domácí ihned po přestávce střídající Zadražil. Zanedlouho měl blízko k vyrovnání Pospíšil, ale neuspěl. Domácí si začali více věřit, dostávali se do hry, vytvořili si i několik slibných příležitostí, ale vyrovnat se jim nepodařilo. S přibývajícím časem se opět začali více prosazovat hosté a když v 84. minutě střídající Polák snadno zvýšil na 3:1, bylo rozhodnuto.

„Nepochopitelně jsme odevzdali první půli, když se během první čtvrthodiny dostali dva góly po chybách, které neudělají snad ani žáci. Ve druhé půli jsme se zlepšili, rychle snížili, ale vyrovnat se nám ze čtyř šancí nepodařilo. A tak jsme po neobsazení hráče dostali třetí gól. Rozjezd v I. B třídě se nám nepovedl,” posteskl si trenér Struhařova Vladimír Pohůnek a dodal: „Potřebovali bychom útočníka, ale je to těžké ho sehnat. A tak se pokusíme zlomit špatné výsledky se současným kádrem.”