Kapitán Kubálek se stal hrdinou Zdislavic

Utkání moc fotbalové krásy nepobralo. Zpočátku se vyznamenali oba brankáři, když každý chytil po jedné vyložené šanci. Poté si vzal slovo domácí kapitán Kubálek, když se nejprve trefil precizně „angličanem” a v závěru poločasu zvýšil ranou do šibenice na 2:0.
Ve druhém poločase se snažili Zdislavičtí již utkání „dohrát” a málem se jim to nevyplatilo. Hosté začali získávat navrch a svoje úsilí korunovali v 72. minutě J. Píchou – 2:1. V závěru utkání se vyznamenali opět oba brankáři Klenot a Detko, kteří již za svá záda i přes vyložené šance míč nepustili. A tak Stříbrná Skalice byla poprvé v sezóně poražena.

Kormidelník Zdislavic František Heřmánek byl po zápase spokojený. „Musím kluky pochválit za bojovný výkon. Moc krásy utkání nepobralo, ale o to víc se ukázala naše odvaha v osobních soubojích. První poločas jsme zvládli díky střelecké dispozici Kubálka na výbornou. Druhý poločas nebyl z naší strany nic moc. Ale nakonec jsme tři body ubojovali. Musím vyzdvihnout výkon Jirky, který dvě minuty před začátkem utkání nahradil v základní sestavě Žáka (na konci rozcvičky si přivodil svalové zraněni) a odehrál s přehledem druhý zápas za víkend. Nyní nás čeká derby v Kondraci, která nezačala soutěž ideálně, přesto tam chceme prodloužit sérii bez porážky.”

Branky: 20. a 37. Kubálek – 72. J. Pícha.

Rozhodčí: Wolfram. Poločas: 2:0.

Zdislavice: Klenot – D. Jankovský, Lapáček, P. Bouček, Gregor – Jirka (82. P. Naňák), Vobecký, Kubálek, Pecháček – Kašpar, Filip.

ZDROJ: http://benesovsky.denik.cz/